Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Студенти 2 -го курсу прийняли участь в AI Hackathon в науковому парку Synergy

18-19 травня 2019 року студенти групи КБІКС-17-1 (Юхименко Валентин, Щербина Денис, Кібірєв Денис, Совенко Денис) прийняли участь в AI Hackathon в науковому парку Synergy, на базі нашого університету.

Спонсорами цього дводенного заходу стали відомі IT-компанії Akvelon Ukraine та AltexSoft UA.

Студенти змогли показати свої таланти в сфері штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерного зору та обробці природніх мов, а також створити свій власний інноваційний проект за 24 години.

Кожна команда одержала Raspberry PI для створення апаратного прототипу.

До початку конкурсу зареєструвалося 11 команд, однак до фінішної прямої змогло дійти 8, серед яких було обрано три переможці. Команди наших студентів дійшли до фіналу змагань.

Під час хакатона було проведено три менторські сесії, одна з яких була у форматі Speed Dating. Також, з учасниками провели майстер-клас по підготовці презентацій.

Перше місце зайняла команда «Gerry» з еко-проектом – мобільним додатком, який за допомогою комп’ютерного зору буде допомагати користувачеві розпізнавати чи підлягає продукт переробці, визначати його категорію й указувати найближчий до користувача пункт переробки.

Друге місце зайняла команда «Flysubmarina», що запропонувала технологію ідентифікації пішоходів, які переходять дорогу на заборонний сигнал світлофора.

Третє місце за командою «Червоне напівсолодке» і їх прототипом, що дозволяє  конвертувати мову жестів у мову.

Переможці одержали призи від наших компаній-партнерів Akvelon Ukraine і AltexSoft UA.

Усім учасникам дісталися футболки з логотипами, а для команд-переможців були особливі призи – рюкзаки для першого місця й портативні зарядні пристрої для другого.

Вітаємо наших хлопців з достойними результатами і бажаємо подальших творчих успіхів!!!

Студенти 2 -го курсу прийняли участь в AI Hackathon в науковому парку Synergy