Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Загальна інформація щодо вступу

Кафедра безпеки інформаційних технологій запрошує на навчання абітурієнтів для здобуття ступенів вищої освіти: бакалавр, магістр, доктор філософії.

 

Для здобуття ступенів вищої освіти до ХНУРЕ приймаються:

– особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньокваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, – для здобуття ступеня бакалавра;

– особи, які здобули ступінь бакалавра, магістра (освітньокваліфікаційний рівень спеціаліста), – для здобуття ступеня магістра;

– для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю також приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) вищої освіти або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план. Прийом таких осіб здійснює центр післядипломної освіти ХНУРЕ;

– особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), – для здобуття ступеня доктора філософії.

 

БАКАЛАВРИ

 На кафедрі БІТ оголошується набір абітурієнтів за спеціальністю 125 Кібербезпека за освітньо-професійною програмою «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» для здобуття ступеня бакалавра за денною та заочною формою навчання з терміном навчання 3 роки 10 місяців для осіб, що вступають на перший курс навчання.

Обсяг державного замовлення для денної форми навчання – 40 осіб.

Предмети у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти:

1.Українська мова та література

2.Математика

3. Фізика або Іноземна мова

 

Вагові коефіцієнти конкурсних предметів, атестата про повну загальну середню освіту:

1 -й предмет ЗНО– 0,2

2 -й предмет ЗНО – 0,5

3 -й предмет ЗНО – 0,2

Атестат – 0,1

 

Особи, що здобули освітньокваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста можуть вступити на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) денної форми навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра з терміном навчання 2 роки 10 місяців та 1 рік 10 місяців відповідно.

На навчання за денною формою навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра без проведення додаткового фахового іспиту приймаються випускники, що отримали  диплом молодшого спеціаліста за спеціальностями:

  • обслуговування програмних систем і комплексів (5.05010101);
  • обслуговування комп’ютерних систем і мереж (5.05010201);
  • розробка програмного забезпечення (5.05010301);
  • обслуговування систем баз даних і знань (5.05010102).

 

 

МАГІСТРИ

 Оголошується набір абітурієнтів за спеціальністю 125 Кібербезпека за освітньо-професійною програмою «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» для здобуття ступеня магістра за денною формою навчання (термін навчання 1 рік 4 місяців та 1 рік 9 місяців) та заочною формою навчання (термін навчання 1 рік 4 місяців), а також за освітньо-професійною програмою «Безпека державних інформаційних ресурсів» для здобуття ступеня магістра за денною формою навчання (термін навчання 1 рік 4 місяців).

 

Центр післядипломної освіти ХНУРЕ здійснює набір осіб, які здобули вищу освіту, для здобуття вищої освіти за спорідненою або іншою спеціальністю відповідно до вимог Правил прийому.

Центр післядипломної освіти здійснює набір за спеціальністю 125 Кібербезпека за освітньо-професійними програмами «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» та  «Безпека державних інформаційних ресурсів» для здобуття ступеня магістра за заочною формою навчання (термін навчання 1 рік 9 місяців).

 

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Оголошується набір абітурієнтів за спеціальністю 125 Кібербезпека для здобуття ступеня доктора філософії за денною формою навчання (термін навчання – 4 роки) та заочною формою навчання (термін навчання – 4 роки).

 

Графік роботи Приймальної комісії ХНУРЕ:

понеділок-п’ятниця – з 9-00 до 17-00

субота – з 9-00 до 13-00

 

Чекаємо на Вас за адресою: м. Харків, ст.метро “Наукова”, проспект Науки, 14, кімн.146. 

Додаткова та інша інформація, що стосується правил прийому до ХНУРЕ розміщена в нормативних документах на офіційному сайті ХНУРЕ у вкладці Абітурієнту.