Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Додаткова інформація

Кафедра безпеки інформаційних технологій має необхідну матеріально-технічну базу для проведення навчального процесу та науково-дослідної роботи. Кафедральні лабораторії та аудиторії оснащено сучасними засобами навчання, у тому числі мультимедійним обладнанням. Для забезпечення вільного доступу до науково-методичних матеріалів комп’ютерні лабораторії всіх кафедр університету об’єднані у єдину локальну мережу.

Університет має затишні аудиторії з сучасним обладнанням. Студенти університету мають можливість користуватись необхідними інформаційними матеріалами та  готуватися до занять у читальних залах бібліотек.

Студенти забезпечені якісним харчуванням в їдальнях та буфетах університету, що розміщуються в кожному з корпусів. Для занять спортом є спортивні зали та сучасний спортивний майданчик. При вступі всі без винятку студенти забезпечуються гуртожитком, з можливістю використання швидкісного доступу до мережі Інтернет.

Студенти отримують можливість проходити військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки, по закінченню ВНЗ присвоюється первинне офіцерське звання “молодший лейтенант” запасу.

Через відділ міжнародних зв’язків студенти мають можливість проходження практики та стажування за кордоном.