Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Олімпіади та конкурси

Студенти кафедри Безпеки інформаційних технологій приймають активну участь у проведенні різноманітних конкурсів та змагань, і мають досить значні успіхи:

У 2014 були нагороджені студенти кафедри:

 1. Пономар В.А., БДІРм-13-1, Кононихін О.О., БІКС-10-1, – Грамотою за І командне місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека».
 2. Пономар В.А., БДІРм13-1, – Дипломом І ступеня за перемогу у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», Грамотою за 2 місце з дисципліни «Прикладна криптологія», Грамотою за 3 місце з дисципліни «Технічні засоби захисту інформації».
 3. Кононихін О.О., БДІР-10-1, – Дипломом 2 ступеня за перемогу у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», Грамотою за 2 місце з дисципліни «Прикладна криптологія».
 4. Мітяєва І.А., БІКСм-13-1, – Грамотою за 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека» з дисципліни «Прикладна криптологія».
 5. Самойлова А.В., БІКСм-13-1, – Дипломом ІІ ступеня за перемогу у 8 Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Технічні науки».
 6. Сергийчук Юрий, БИКС-10-2, Березовский Александр, БИКС-10-2, Триполка Анастасия, БИКС-10-1 – Грамотой за 1 место в 3 ежегодном конкурсе хакеров «ХАКОН», Харьков, 2014г.

У 2015 наступні студенти кафедри нагороджені:

 1. Кононихін О.О., БДІРм-14-1 – Грамотою за І командне місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», Дипломом І ступеня за перемогу у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», Грамотою за 1 місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека» з дисципліни «Прикладна криптологія», Грамотою за 2 місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека» з дисципліни «Безпека інформаційно комунікаційних систем».
 2. Семиразов Д.С., БІКС-12-2 – Грамотою за 2 місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека» з дисципліни «Прикладна криптологія».
 3. Родінка М.Ю., БІКСм-14-1 – Дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційна безпека».
 4. Бабіч Е.Ф., БІКС-11-1 – Грамотою (команда 44uN) за 1 місце у IV щорічному конкурсі хакерів «ХАКОН», Сертифікатом (команда Liberland (Kharkiv)) за 1 місце у V International forum on practical information security.

У 2016 студенти кафедри отримали наступні нагороди:

 1. Семиразов Д.С., БІКС-12-2 – диплом ІІІ ступеня за перемогу у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», грамота за ІІ командне місце у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», грамота за ІІІ місце у номінації «Прикладна криптологія» у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека».
 2. Шеханін К. (команда БІТ), БІКС-13-1, нагороджений Сертифікатом за 4 місце (з 600 команд) у щорічному міжнародному конкурсі хакерів «HACKIT», Харків, 07 жовтня 2016.

У 2017 студенти кафедри нагороджені:

 1. Іванов М.Є. БІКС-16м – диплом ІІІ ступеня за перемогу у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека», грамотою за І місце у номінації «Прикладна криптологія».
 2. Семіразов Д.С., БІКС-16м – грамотою за ІІІ місце у номінації «Прикладна криптологія» у 2 –у етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека».
 3. Демидов А.Д. БІКС-14-2, нагороджений Сертифікатом учасника у Всеросійській олімпіаді Південного федерального університету по інформаційній безпеці «UFO CTF SCHOOL 2017», Ростов на Дону, Сертифікатом учасника у Міжнародній конференції Positive Hack Days 7, за 2 місце з 200 учасників в змаганнях CITIZEN 5 від компанії Axoft, 3-місце з 400 учасників в змаганнях з інформаційної безпеки від компанії «Инфозащита».

У 2018 студенти кафедри нагороджені:

 1. Марухненко О.С. БІКС-15-2 – диплом ІІІ ступеня за перемогу у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 2. Марухненко О.С. БІКС-15-2 – грамотою за ІІ місце з дисципліни «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» у 2 –му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 3. Шипілов Д.В. БІКС-15-2 – грамотою за ІІ місце з дисципліни «Технічні засоби захисту інформації» у 2 –у етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 4. Марухненко О.С. БІКС-15-2 – грамотою за І місце з дисципліни «Управління інформаційною безпекою» у 2 –му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 5. Грамота за ІІ місце у командному заліку у 2 –у етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».

У 2019 студенти кафедри нагороджені:

 1. Марухненко О.С. БІКС-15-2 – грамотою за ІІ місце з дисципліни «Системи технічного захисту інформації» у 2 –му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 2. Шипілов Д.В. БІКС-15-2 – грамотою за ІІ місце з дисципліни «Прикладна криптологія» у 2 –му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 3. Грамота за ІІ місце у командному заліку у 2 –му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Кібербезпека».
 4. Диплом II ступеня в індивідуальному заліку отримав студент ХНУРЕ Олександр Марухненко.
 5. Грамоту за III місце в індивідуальному заліку у 2 –му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зіспеціальності «Кібербезпека» – студент Дмитрій Шипілов.