Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Міжнародна співпраця

 

На кафедрі БІТ з 2011 року налагоджені зв’язки з департаментом інформатики Університету Бергена (Норвегія). Підтримка від Норвезького центру міжнародного співробітництва в освіті важлива для взаємодії наших університетів. Взаємодія в дослідженнях і викладанні між кафедрою безпеки інформаційних технологій та Центром Селмер (Університет Бергена) в області криптографії та захисту інформації дає можливість вдосконалення навчальних програм і методик викладання нашого університету, наближення їх до європейських стандартів освіти.

Університет Бергена і кафедра БІТ проводять спільні дослідження та обмін студентами вже кілька років. Отримані спільні наукові результати є важливими і знайшли реалізацію в частині нових криптографічних стандартів України. Професор кафедри Олійников Р.В. у 2014 році приймав участь у проведенні науково-дослідної роботи за грантом уряду Норвегії.

Міжнародне співробітництво

Країна

Навчальний заклад, з яким підписано угоду

Головний напрямок співробітництва

НорвегіяЦентр Селмер Університету БергенаВдосконалення навчальних програм, методик викладання, наближення до європейських стандартів освіти, спільні дослідження, аспірантська підготовка та обмін студентами.
ШвеціяUniversity of LinnæusРозвиток освітніх учбових технологій з метою поліпшення і розвитку процесу обміну студентами, а також навчальним та навчально-дослідницьким персоналом, з метою академічного та наукового співробітництва

 

Науково-педагогічні працівники кафедри БІТ беруть участь у реалізації програми про міжнародну співпрацю з компаніями «Samsung Electronics Ukraine Company» і «Plarium». Виконано госпдоговірні роботи «Програмний прототип засобів автоматизації тестування компонентів споживацької електроніки» за договором № РД/319/29-1013 від 01 листопада 2013р. з «Samsung Electronics Ukraine Company», щодо оцінки вразливостей програмного забезпечення у сучасних телевізійних пристроях, таких як Samsung Smart TV та «Надійна система розподіленого доступу» за договором № РД/660/08-0617 від 01 липня 2017р. Професор кафедри Олійников Р.В. з 2013 року поставив та читає три курси лекцій в корпоративному університеті компанії «Samsung Electronics» (м. Сеул).