Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Студент кафедри БІТ прийняв участь в роботі міжнародної конференції з кібербезпеки в Чехії

Студент кафедри БІТ Федоров Ілля прийняв участь в роботі Міжнародної конференції «CyberCon-2023», що проходила в м. Брно, Чехія з 12 по 14 вересня 2023 року. Організатором конференції є Національне управління з кібербезпеки та інформаційної безпеки (NÚKIB) Чеської Республіки.

Національне управління з кібербезпеки та інформаційної безпеки (NÚKIB) є центральним адміністративним органом з питань кібербезпеки, включаючи захист секретної інформації у сфері інформаційно-комунікаційних систем і криптографічного захисту. Він також відповідає за питання публічно регульованих послуг у супутниковій системі Galileo.

Конференція проводилась на базі факультету операційної економіки Університету Менделя та факультету соціальних наук Університету Масарика в Брно.

Основними завданнями конференції є:

  • створення та підтримка платформи для обговорення питань кібербезпеки для урядових, академічних кіл та приватного сектору;
  • підвищення обізнаності про діяльність NÚKIB та партнерських державних установ, що працюють у сфері кібербезпеки в Чеській Республіці;
  • навчання, спрямоване не лише на осіб, які несуть відповідальність згідно із Законом про кібербезпеку, але й на широку громадськість;
  • нетворкінг в результаті цікавих дебатів між доповідачами та аудиторією під час їхніх доповідей та неформальної дискусії між учасниками конференції.

В ході роботи конференції Федоров Ілля відвідав День майстер-класів, День зобов’язаних осіб та День політики.

На Дні майстер-класів можна було прослухати широкий спектр семінарів, а також ознайомитись з практичними рішеннями проблем і викликів, пов’язаних з кібербезпекою, і не тільки від експертів NÚKIB.

День зобов’язаних осіб дає можливість прослухати професійні лекції, які обговорюють питання кібербезпеки на практиці.

День політики знайомить зі стратегічними поглядами на різноманітні виклики кібербезпеки, будь то з юридичної сфери, рівня стратегічної безпеки чи викликів технічного характеру.

Студент кафедри БІТ прийняв участь в роботі міжнародної конференції з кібербезпеки в Чехії