Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Візит науковців кафедри до Університету Колорадо Спрінгс (США) за програмою гранта

Викладачі, аспіранти та науковці кафедри Безпеки інформаційних технологій активно проводять дослідження в межах українсько-американського наукового проекту “Квантові технології захисту мереж 5G”. 

Наприкінці грудня 2021 року докторант кафедри безпеки інформаційних технологій Котух Євген як представник української команди проекту відвідав з робочим візитом Університет Колорадо Спрінгс (США) на запрошення американської сторони.

Метою візиту була доповідь про результати досліджень щодо створення квантово захищених каналів мереж 5G, обговорення та дискусії щодо подальших шляхів розвитку проекту.

Американські колеги проекту презентували  інфраструктуру Університету Колорадо Спрінгс, наукові розробки та проекти з кібербезпеки, що розробляються на факультеті комп’ютерних наук Університету,  а також ознайомили з роботою  наукових лабораторій, що безпосередньо задіяні для проведення наукових досліджень з квантових технологій захисту мереж.

За результатами зустрічі сторони констатували достатньо високу  ефективність взаємодії, домовились про наступні етапи досліджень та обговорили варіанти оприлюднення та апробації отриманих результатів.

Також обговорювалась програма наступного візиту науковців ХНУРЕ до Університету Колорадо Спрінгс, а саме професора Геннадія Халімова та аспіранта кафедри Олександра Марухненка, що запланована на лютий 2022 року.

Візит науковців кафедри до Університету Колорадо Спрінгс (США) за програмою гранта
Pikes Peak glows pink and orange during a winter sunrise. Photo by Tom Kimmell