Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Новини

Зустріч з приймальною комісією ХНУРЕ “Особливості вступу”

Зустріч з приймальною комісією ХНУРЕ “Особливості вступу”

22.06.2021

Усі ЗНО вже написано, залишилося тільки дочекатися результатів на інформаційній сторінці.

Так, 11 років вже позаду, найскладніше, здавалося б, також, але настає такий хвилюючий та важливий період – подачі документів до ЗВО та вступ до університету мрії ХНУРЕ.

Докладніше
Про заборону куріння на робочих місцях в приміщеннях і територіях університету

Про заборону куріння на робочих місцях в приміщеннях і територіях університету

09.06.2021

Керівництво ХНУРЕ повністю підтримує політику заборони паління на території навчального закладу та вживає конкретні заходи, спрямовані на подолання тютюнової залежності, захисту людей, зокрема молоді, від реклами та маркетингу тютюнових виробів, інформування про ризики куріння, розповсюдження перевірених доказів, надання допомоги тим, хто хоче кинути палити та створення покоління без тютюну.

Так 09.06.2021 року був оприлюднений наказ  №177 “Про заборону куріння на робочих місцях, в приміщеннях і територіях університету”, підписаний ректором ХНУРЕ.

Докладніше
Обирай майбутню професію на ярмарку професій за освітньою програмою Безпека інформаційних і комунікаційних систем спеціальності 125 Кібербезпека

Обирай майбутню професію на ярмарку професій за освітньою програмою Безпека інформаційних і комунікаційних систем спеціальності 125 Кібербезпека

09.06.2021

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас прийняти участь у заході “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.

Докладніше
Мапа професій ХНУРЕ

Мапа професій ХНУРЕ

08.06.2021

Сьогодні одне з найпопулярніших запитань від абітурієнтів: «Ким я можу працювати після закінчення омріяної освітньої програми?».🤔
Саме тому ми створили “Мапу професій ХНУРЕ”, яка допоможе не помилитися з вибором своєї майбутньої професії та правильно обрати освітню програму для вступу до Першого серед кращих!☺
Мапа професій ХНУРЕ об’єднала всі загальні професії, за якими абітурієнти ХНУРЕ зможуть працювати після закінчення університету, спеціальності, які треба обрати щоб працювати на омріяній професії, необхідні навички щоб стати фахівцем, затребуваність професії на ринку праці – кількість вакансій та, що важливо, середню заробітну плату.💰
Завантажуй Мапу професій ХНУРЕ та обирай з ХНУРЕ найкращу професію!👨💻
https://drive.google.com/file/d/1c8qRjJWHU23qBXnFkQ4kuiRGxX7DfW0Z/view?usp=sharing
А вже скоро, 14-17 червня о 10:00 завітайте на “Ярмарку професій ХНУРЕ”, аби поспілкуватися з роботодавцями.😉

Докладніше
Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ

Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ

07.06.2021

Вступаючи до ХНУРЕ, абітурієнт може уявляти собі лише можливі орієнтири своєї майбутньої роботи, перспективи професії та працевлаштування. Одне з найпопулярніших запитань від абітурієнтів: «Ким я можу працювати після закінчення омріяної освітньої програми?»

Запрошуємо абітурієнтів ХНУРЕ 14-17 червня о 10.00 на YouTub-канал NURE TV на зустрічі з роботодавцями по кожній освітній програмі у онлайн-марафоні “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.
🤓😎Роботодавці кожної освітньої програми порадять, як правильно обрати свою майбутню професію в ХНУРЕ та нададуть відповіді на наступні запитання:
✅ Де можуть працювати випускники ХНУРЕ?
✅ Які особливості майбутньої професії випускника кожної освітньої програми?
✅ Які перспективи професійного росту у цій професії?
✅ Як роботодавці обирають найкращого кандидата на робоче місце?
✅ Які навички та знання потрібні, щоб стати фахівцем?
✅ Які додаткові Soft Skills цінуються?
🎥14 червня  https://youtu.be/sl8_Cvgko6Q
🎥15 червня  https://youtu.be/tcHtF1PEAAc
🎥16 червня  https://youtu.be/EBiMM-ePX9k
🎥17 червня  https://youtu.be/oL0uZ2NvcsQ
Про все це поговоримо вже 14-17 червня на каналі NURE TV, а зовсім скоро анонсуємо програму кожного дня, аби ти не пропустив ті професії та освітні програми, які тебе найбільше цікавлять.
✋Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!😀😄🙃
Незабувай задавати свої питання роботодавцям та приймати участь у вікторині щоб виграти цікаві призи від ХНУРЕ та Kharkiv IT cluster!
А поки ти чекаєш зустрічі з стейкхолдерами, маєш час самостійно познайомитися з найкращими освітньої програми, які є в нашому університеті:
🎯 Обирай свою омріяну професію з #МапапрофесійХНУРЕ
🎯 На офіційному сайті ХНУРЕ у вкладці “Абітурієнтам”: https://nure.ua/abituriyentam
🎯 У «Вказівник абітурієнта ХНУРЕ 2021»: https://nure.ua/wp-content/uploads/Main_Docs_NURE/vkazivnik-abituriienta-hnure-2021.pdf
🎯 На каналі студентських медіа NURETV: https://www.youtube.com/user/nuretv
🎯 У студентському інтернет-журналі: http://i.nure.ua/

Докладніше
Дорожня карта магістра

Дорожня карта магістра

30.05.2021

До уваги усіх випускників бакалаврату !
Спеціально для Вас розроблена дорожня карта вступника до магістратури.
Нагадуємо випускникам бакалаврату ключові дати та документи для вступу на магістратуру.

#ДорожняКартаМагiстра #МагiстратураХНУРЕ

Докладніше
Вказівник вступника до аспірантури

Вказівник вступника до аспірантури

12.05.2021

Всім бажаючим вступити до аспірантури ХНУРЕ з ОНП 125 Кібербезпека пропонується завантажити та ознайомитись з довідковим матеріалом щодо вступу на освітню програму доктора філософії, який має назву “Вказівник вступника до аспірантури 2021”.

Завантажити можна за посиланням https://drive.google.com/file/d/16CIwLPDX0DD9rCppncLzGJzCBqaNOlY6/view?usp=sharing

Докладніше
Міжнародна науково-технічна конференція «IEEE IEMTRONICS 2021», м. Торонто, Канада

Міжнародна науково-технічна конференція «IEEE IEMTRONICS 2021», м. Торонто, Канада

24.04.2021

21-24 квітня 2021 р. у  місті Торонто, Канада проходила  Міжнародна науково-технічна конференція «IEEE IEMTRONICS 2021».

Конференція спрямована на пошук оригінальних ідей у широкій області IoT, інформаційних технологій та мобільного зв’язку,  включаючи проблеми й можливості застосування різноманітних технологій кібербезпеки та технічного захисту інформації. 

Докладніше
Викладачі та студенти кафедри Безпеки інформаційних технологій прийняли участь в роботі V Міжнародної науково-технічної конференції  «Комп’ютерні та інформаційні системи і технології» CSITIC-2021

Викладачі та студенти кафедри Безпеки інформаційних технологій прийняли участь в роботі V Міжнародної науково-технічної конференції «Комп’ютерні та інформаційні системи і технології» CSITIC-2021

23.04.2021

22-23 квітня 2021 року викладачі та студенти кафедри Безпеки інформаційних технологій приймали участь в роботі V Міжнародної науково-технічної конференції  «Комп’ютерні та інформаційні системи і технології» CSITIC-2021.

Конференція проводилась в дистанційному форматі. Для участі в ній були підготовлені наступні доповіді:

Докладніше
Відбулося засідання секції «Захист інформації та інформаційних ресурсів в ІКС» XXV Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка  та молодь у XXI столітті»

Відбулося засідання секції «Захист інформації та інформаційних ресурсів в ІКС» XXV Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті»

22.04.2021

22 квітня 2021 року відбулося засідання секції «Захист інформації та інформаційних ресурсів в ІКС» в межах конференції «Віртуальний та фізичний комп’ютинг» XXV Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка  та молодь у XXI столітті», який проходив на базі ХНУРЕ.

Засідання секції проходило у формі відеоконференції за участі студентів та викладачів кафедри Безпеки інформаційних технологій. Головою секції був завідувач кафедри Халімов Г.З., секретарем – доцент кафедри БІТ Сєвєрінов О.В.. 

Докладніше
Студенти кафедри підготували експонат на виставку технічної творчості молоді

Студенти кафедри підготували експонат на виставку технічної творчості молоді

21.04.2021

21 квітня 2021 року на XXV Міжнародному молодіжному форумі «Радіоелектроніка  та молодь у XXI столітті», який проходив на базі ХНУРЕ на виставку технічної творчості молоді був представлений  розроблений студентами спеціальності 125 Кібербезпека Федоровим Іллею (група КБІКС-19-1 ) та Лиско Віктором (група БІКСм-20-1) програмно-апаратний комплекс з кіберзахисту.

Комплекс з кіберзахисту побудований на основі  одноплатних мікрокомп’ютерів Orange PI One  та Raspberry PI 4 Model B 4GB, а також роутерах Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN 802.11n та Mikrotik RB2011iL-IN.

Докладніше
Пропонуємо усім бажаючим прийняти участь у міжнародних конференціях від платформи UKRLOGOS

Пропонуємо усім бажаючим прийняти участь у міжнародних конференціях від платформи UKRLOGOS

16.04.2021

Пропонуємо усім бажаючим прийняти участь у міжнародних конференціях від платформи UKRLOGOS. Ця онлайн платформа, створена з метою розвитку та популяризації української науки, впровадження цифрових технологій в науково-видавничу галузь, а також сприяння міжнародній науковій співпраці шляхом широкого поширення наукової інформації та встановлення зв’язків між українськими та зарубіжними ВНЗ, науковими та дослідницькими установами тощо.

Посилання для ознайомлення з найближчими конференціями тут.

Докладніше