Кафедра безпеки інформаційних технологій

Мова:

Докторант кафедри БІТ прийняв участь в найбільшій міжнародній виставці зі споживчої електроніки CES2022 у Лас-Вегасі

Consumer Electronics Show 2022 – одна з найбільших  виставок споживчої електроніки та техніки, куди щороку везуть свої інноваційні розробки, запатентовані технології та концепти як імениті гравці ринків, так і стартапи. Користувачі та критики змогли вперше побачити сотні розробок і концептів від Google, LG, Samsung, Asus, Sony, Razer та інших титанів індустрії.

Вперше одразу 8 українських стартапів, які відібрав Український фонд стартапів (USF), беруть участь у найбільшій виставці споживчої електроніки CES 2022. Цього року виставка проходила  у форматі  офлайн з 5 по 7 січня у Лас-Вегасі та зібрала в одному місці понад 2000 компаній.

Докторант кафедри БІТ Котух Євген  брав участь в роботі виставки, де представляв один з українських стартап проектів  Unlink VR.

Unlink VR —  це шолом віртуальної реальності, який замість дротів використовує лазерні промені, що дозволяють грати, не сковуючи свої рухи та не турбуючись щось зачепити.

Більш детально з розробками компонентів віртуальної реальності представленими на виставці можна ознайомитись  за посиланням.

Основою для створення продукту стала  розроблена система оптичного зв’язку на основі лазерного випромінювання, яка забезпечує стале з’єднання зі швидкістю понад 40 Гбіт/c, і стежить за роботою приймача із забезпеченням безперервного зв’язку.

Подібна система має безліч можливостей для використання на практиці. Наприклад, оптичні канали передачі інформації можна використовувати при побудові квантових захищених каналів зв’язку. Подібними дослідженнями займаються співробітники та аспіранти кафедри БІТ в межах грантового проекту “Квантові технології захисту мереж 5G”.

 

Докторант кафедри БІТ прийняв участь в найбільшій міжнародній виставці зі споживчої електроніки CES2022 у Лас-Вегасі